Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
Inne

Nbot: aplikacja online dla pośredników nieruchomości

Nbot: aplikacja online dla pośredników nieruchomości

Nbot to aplikacja wirtualna dla pośredników nieruchomości. Umożliwi ona dostęp do ofert prywatnych i agencyjnych, ze wszystkimi zdjęciami oraz z telefonami z blisko 200 serwisów, co jest rzeczywiście sporą nowatorską możliwością. To solidne źródło wiedzy, sprawdzi się w obsługiwaniu klienta podażowego, ale też poszukującego nieruchomości w celu nabycia lub najmu i mającego konkretne preferencje, ponieważ na takiej podstawie została opracowana jego wizja projektowa. Do programu są dołączone lejki sprzedażowe usprawniające proces pozyskiwania ogłoszeń, co stuprocentowo uprości obsługiwanie klienta poszukującego nieruchomości.

Agenci nieruchomości doceniają taką opcję, ponieważ rozwiązania jakimi są przeszukiwarka portali nieruchomości są opracowane świetnie. Do walorów programu zalicza: przesyłanie ofert ze zdjęciami, z około 200 serwisów, wgląd do ofert prywatnych i agencyjnych z numerami telefonów z portali, błyskawiczne wyznaczenie telefonu do właściciela, informowanie o naruszeniach w umowie na wyłączność, natychmiastowe zaktualizowanie cen w ofertach otwartych, precyzyjne dookreślenie kwoty ofertowej domu a także dostęp do ogłoszeń z uzupełnionymi danymi adresowymi.

Wskazany program to kompleksowe rozwiązanie, bazujące na prostej obsłudze. Program dla agencji nieruchomości, pośredników nieruchomości oraz rzeczoznawców majątkowych jest opracowany w taki sposób, żeby ich praca stała się znacznie szybsza. Jego sposób obsługi jest przedstawiony na witrynie. Do wiadomości posiada się wgląd po założeniu nieodpłatnego konta. Pośrednik nieruchomości może przesłać oferty szybko, dodatkowo zmieniając je na własne. W rezultacie obowiązki wykonuje skuteczniej.

Rzeczoznawcy majątkowi mogą skontrolować, kto i w jakiej cenie reklamuje nieruchomości, co pozwala prosperować sprawniej niż konkurenci branżowi. W programie umieszczone są wszystkie mieszkania osób prywatnych wystawione od 2018 roku a także ogłoszenia agencyjne, w związku z tym żadnych ogłoszeń nie da się pominąć.

+Artykuł Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz