Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
ARTYKUŁ SPONSOROWANYMotoryzacja

Jak odpowiednio dobrać felgi przy optycznym tuningu

Jak odpowiednio dobrać felgi przy optycznym tuningu

Sporo właścicieli samochodów osobowych lubi się wyróżniać swoimi autami, dlatego też często decydują się na rozmaite przeróbki. Jednym z najpopularniejszych rozwiązań jest tuning optyczny, pozwalający w diametralny sposób zmienić zewnętrzny wygląd. Jeżeli ktoś zechce, to może się też pokusić o modyfikacje silnika i zawieszenia, wówczas oprócz wyglądu auto zyska też dużo mechanicznych koni, ale w przypadku takich zmian trzeba się już liczyć z wysokimi kosztami.

Tak naprawdę większość osób podejmujących decyzję o tuningu optycznym rozpoczyna od zmiany felg. Rozwiązanie takie jest niezbyt drogie, a równocześnie zapewniające bardzo dobre rezultaty. Odpowiednio dobrane felgi JR Wheels odmienią całkiem wygląd auta, dając mu agresywności i sportowego charakteru.

Tego typu felgi dostępne są w ogromnej liczbie wzorów, kupujący mają do wyboru modele o różnej ilości ramion, a także konstrukcje ze szprychami. Przez to jeśli ktoś chce, to postawić może na klasyczne rozwiązania, a może także na odważną stylizację. W ostatnim czasie dużą popularnością zaczęły się cieszyć superlekkie felgi SL02, które nie tylko bardzo ładnie się prezentują, lecz również mają świetne parametry jezdne. Ogólna ilość dostępnych w sprzedaży felg może jednak niejednej osobie przysporzyć wielu kłopotów podczas wyboru.

Dlatego też warto zastanowić się porządnie, żeby później nie trzeba było ich wymieniać po montażu. Przede wszystkim należy pamiętać, że nie każdy z wzorów spasuje do każdego modelu samochodu. Również z tego powodu, że niektóre modele są tuningowane od wielu lat, i po prostu przez ten czas ustaliły się pewne kanony tego, jak powinien wyglądać taki tuning. Dodatkowo przy kupnie trzeba zwrócić swoją uwagę na techniczne parametry. Często w przypadku takich zmian kierowcy podejmują decyzję i montażu felg o większej średnicy, równocześnie zakładając opony o mniejszej wysokości. Lecz czasem się zdarzy ktoś, kto zakupi felgi concaver zbyt szerokie, a jeżeli będą one wystawały za nadkola, to nie można z takimi jeździć po naszych ulicach.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz