O NAS - Gabinet Kosmetyki Profesjonalnej LUXDERM

Idź do spisu treści

Menu główne

O NAS

Witamy serdecznie w gabinecie kosmetyki profesjonalnej, który od 1998 roku, łącząc tradycję i doświadczenie z innowacyjną kosmetologią, dba o zdrowie i urodę naszych klientów. W 2014 r. salon przyjął nazwę LUXDERM, a w 2015 uzyskaliśmy prestiżowy tytuł BABOR BEAUTY SPA co kolejny raz łączyło się ze zmianą nazwy. W naszej ofercie znajdą Państwo usługi od tradycyjnej henny po luksusowe zabiegi przy użyciu nowoczesnej aparatury.

Pracujemy na najwyższej klasy kosmetykach firmy BABOR, które stosowane są przez profesjonalistów w salonach kosmetycznych i ośrodkach SPA. Prowadzimy również sprzedaż produktów detalicznych, co pozwala naszym klientom kontynuować kuracje w formie pielęgnacji domowej.


Receptury kosmetyków BABOR bazują na cennych i wartościowych składnikach pochodzenia naturalnego. Metody stosowane przy uszlachetnianiu tych substancji pozwalają zachować ich najlepsze właściwości i sprawiają, że są one bezpieczne dla skóry. BABOR łączy dobra pozyskiwane z natury z innowacyjnymi osiągnięciami nauki tworząc jakość na najwyższym poziomie.

Indywidualne podejście i szczególna uwaga naszego wykwalifikowanego personelu poświęcona każdej z odwiedzających nas osób jest tym co wyróżnia nas wśród innych gabinetów. Pozwala to na zaspokojenie wszystkich kosmetycznych potrzeb naszych klientów.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego gabinetu.


Katarzyna Przynoga
Kornelia Woźna


Gabinet Kosmetyki Profesjonalnej LUXDERM
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego